تبلیغات اس ام اسی sms انبوه تبلیغاتی

موارد استفاده از پنل اس ام اس
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: 2013/08/12

 بازاریابی با پیام کوتاه مزایای ارسال اس ام اس مزایای استفاده از پنل ارسال اس ام اس تبلیغات انبوه با پنل پیام کوتاه راه کار اطلاع رسانی با پیامک message sms Mass

recieve, sms icon

 

بازاریابی با پیام کوتاه

مزایای استفاده از تبلیغات پیام کوتاه در اطلاع رسانی ها :

 

امروزه با گسترش چشمگیر استفاده از سیم کارت های اعتباری و مناسب بودن قیمت خطوط ، به طور میانگین هر شخص دارای یک خط و گوشی است که این مورد امتیاز عالی برای تبلیغ کنندگان محسوب شده و می توانند خدمات و کالاهای خود را به اشخاص بیشتری معرفی کنند . در زیر به چند مورد از مزایایی ارسال اس ام اس تبلیغاتی اشاره می کنیم.

 

۱- بالا بودن سرعت ارسال پیام کوتاه : پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات است که سرعت ارسال بالایی دارد و سریعاً در دید مخاطب قرار می گیرد و مانند روش های دیگر نظیر ایمیل اسپم نمی شود و مانند بروشور و کاتالوگ برای خواننده نیاز به داشتن حوصله ندارد. .ممکن است شخصی یا شرکتی یا فروشگاهی به دلیل داشتن سیاست خود اقدام به اطلاع رسانی در زمینه حراج یا فراخوانی جهت نمایشگاه و یا دوره های آموزشی کند ، مانند سایت اتوشارژ که اقدام به اطلاع رسانی در زمینه 150 میلیون ریال اعتبار هدیه برای مشتریان خود از طریق اس ام اس انجام داد.
در حال حاضر پیام کوتاه ، یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی است.

 

2- دسترسی سریع : امروزه دستگاه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است، که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مشترکین قرار دارد. از این رو مخاطبان به محض اینکه نیاز به بازخوانی متن پیام کوتاه داشته باشند، براحتی این کار را می کنند.

 

3- خواندن صد درصد مشترکین : معمولا اکثر مشترکین اس ام اس های دریافتی خود را در نگاه اول می خوانند، و در لحظه خواندن تمام حواسشان را متمرکز در خواندن متن پیام کوتاه می کنند.

 

4- عدم نیاز به توزیع کننده : ارسال اس ام اس تبلیغاتی از جمله روش های اطلاع رسانی است، که نیازی به نیروی توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه ی اولیه ارسال، توزیع می شود.

 

5- مخاطب هدفمند : یکی از مهمترین مزایای پیام کوتاه تبلیغاتی این است که قابلیت هدفمند سازی مخاطب را دارد. استفاده از سایر روش های هدفمند مانند تلفن ،ایمیل و یا دعوت نامه ، زمان بر و هزینه بر است و به نیروی انسانی نیاز دارد.

 

6- هزینه متناسب با تیراژ : چاپ کاتالوگ و توزیع آن شاید برای هر مخاطب حدود ۱۰۰ تومان هزینه داشته باشد، اما اگر برای هر نفر دو پیام کوتاه هم ارسال شود، بیشتر از 3۰ تومان خرج نخواهد داشت. علاوه بر این مدیریت تیراژ در سامانه پیام کوتاه بسیار آسان تر است. شاید هیچ گاه نشود ۱۰۰ برگ کاتالوگ با هزینه مناسب چاپ کرد، اما می توان ۱۰۰۰ پیام کوتاه فرستاد، بدون اینکه تیراژ پایین روی هزینه هر تبلیغ تاثیر منفی داشته باشد.

 

 

برای مشاهده تعرفه تبلیغات می توایند از لینک زیر تعرفه را مشاهده نمائید.

 

تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی

 

http://smsmart.ir

 

 

 

GD Star Rating
loading...
تبلیغات اس ام اسی sms انبوه تبلیغاتی, 9.8 out of 10 based on 28 ratings
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,